התשלום עבור מוצרים שנרכשו באתר מבוצע באמצעות PayPal
ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי ללא חשבון PayPal
לאחר לחיצה על כפתור הרכישה תועבר\י לאתר PayPal לצורך הזדהות
התשלום לא מתבצע בשלב זה!
באתר PayPal יש להזין גם את הכתובת למשלוח
לאחר אישור פרטי התשלום באתר PayPal תופנו חזרה לאתר X-OnSports לאישור פרטי ההזמנה
התשלום מבוצע רק לאחר אישור הפרטים באתר X-OnSports
עדשות X-TAC רב-שכבתיות
עדשות X-TAC  רב-שכבתיות
עדשות X-TAC רב-שכבתיות
מחיר רשמי:    ₪0   

מחיר באתר:  ₪0
עדשות X-TAC  רב-שכבתיות
עדשות X-TAC  רב-שכבתיות
עדשות X-TAC  רב-שכבתיות
X-TAC :
עדשות X-TAC רב-שכבתיות, העומדות בתקן האוסטרלי הבינלאומי לעדשות משקפי שמש AS/NZS1067:2003 ובתקן UV400 לעדשות משקפי שמש. בעלות עדשות מקוטבות המגנות באופן מלא על העיניים. השכבה הראשונה היא שכבה מקוטבת; ליבת העדשה מספקת יותר מ-99% מאפקט הקיטוב, אשר קולט בצורה יעילה את הבוהק. השכבה שנייה ושלישית מקשרות, העדשות כך יכולות להתנגד ביעילות למבחני עמידה בסביבות קשות. פגיעות, חום, עיקול עיקום ושבירה.השכבה הרביעית והחמישית לספיגת UV; קליטת 99% מקרן UV-אולטרה סגול. השכבות שנותרו מספקות הגנה חסינת זעזועים כאשר השכבות מחזקות את קשיחות העדשות, עמידות לפגיעה, מניעת שריטות עדשה ומאריכות את חייהן של העדשות המקוטבות.

עדשות משקפי שמש מקוטבות X-TAC חותכות ומרככות ביעילות אור חזק, השתקפות ופיזור אור. העדשות גורמות לקרני אור להיהפך למקבילים. עדשות X-TAC מקוטבות הופכות את הנוף לברור ורך יותר. עדשות משקפי שמש מקוטבות X-TAC בעלות אפס עיוות של נוף ומבטלות תחושת ורטיגו. עדשות המיוצרות ע"י X-ON קלות במיוחד ובעלות עמידות גבוהה לפגיעות.

לעדשות מקוטבות X-TAC יש את היתרון של סינון בוהקות ואור המוחזר ממים, מדרכה ושלג. עדשה מקוטבת X-TAC מעולות לדיג, שיט, נהיגה או כל פעילות הכוללת בוהק אינטנסיבי אחר. עדשות מקוטבות X-TAC הן הדרך הטובה ביותר כדי למנוע סנוור ואור UV. קיטוב מושג על ידי סינון 100% מן האור הלא רצוי ומעבר של 100% מן האור הרצוי דרך העדשות.
Copyright ©2014 X-onSports. All Rights Reserved